Po návštěvě laserových center v Dolních Břežanech (13. 5.) a debatě s Radkem Špicarem (30. 5.) připravili zástupci vědecko-technologického klastru STAR další akci, která se uskutečnila ve čtvrtek, 27. června 2019 v budově InnoCrystal v průmyslové zóně Zlatníky-Hodkovice. Cílem setkání bylo představení klíčových subjektů a networking v rámci regionu Vestec, Zlatníky-Hodkovice a Dolní Břežany.

SCIMED BIOTECHNOLOGIES, s.r.o. je česká biotechnologická společnost se zaměřením na vývoj léčivých přípravků na buněčné bázi. S využitím přirozených hojivých a regeneračních vlastností buněk nabízí pacientům nové vysoce personalizované a účinné metody léčby. Více o firmě se můžete dozvědět přímo z PREZENTACE nebo na webových stránkách ZDE

Pro účastníky setkání byla také připravena exkurze do laboratoří SCIMED, které jsou vybavené pro aseptickou výrobu buněčných a tkáňových přípravků a splňují přísné nároky na akreditaci GMP a tkáňového zařízení.

SCIMED sídlí od loňského roku v soukromém business centru InnoCrystal. Prostor, projekty i možnosti spolupráce představil pan Petr Kotal, zakladatel a člen manažerského týmu InnoCrystal.

Děkujeme všem za účast a těšíme se na další setkání.

STAR tým