Dovolujeme si Vás pozvat na druhý ročník mezinárodní konference Středočeského inovačního centra: Jak na inovace? Svět se mění a my s ním!  Cílem konference je nabídnout všem podnikatelům a inovátorům vhled do nových trendů v inovačním podnikání. Inspirovat, ale i dát praktické tipy, které vám ve složité době zajistí konkurenční výhodu.  

 

Co konkrétně vás čeká? Potkáte skvělé odborníky z Čech i zahraničí. Například hlavního ekonoma společnosti Deloitte Davida Marka či Sentu Čermákovou, která řídila celosvětové zákaznické programy Hewlett Packard v Silicon Valley. Těšit se můžete i na vlivnou popularizátorku AI Saru Polak, která konferenci zahájí, a užijete si i řadu dalších osobností.  

 

Naši spíkři vás vtáhnou do tématu financování inovací i do možností technologického rozvoje firem, ať už v rámci panelové diskuze či kulatých stolů. Zjistíte, jak nové technologie či výzkumné poznatky konkrétně využít pro konkurenceschopnost vašeho podnikání. A navíc se špičkovými experty zkonzultujete svoje business cases. Sledujte náš web, kde program prostupně zveřejňujeme.  

 

Přijďte objevit a využít konkrétní příležitosti k proměně svého byznysu. Z největší konference o inovačním podnikání ve Středočeském kraji si odnesete cenné kontakty i praktické zkušenosti.  

Registrujte se prosím již dnes, počet míst je omezen – registrační formulář.