„Vědecko-výzkumné instituce, high-tech firmy, eko-systém pro rozvoj inovačního podnikání“

Coworkingové centrum v InnoCrystalu

Coworkingové centrum v InnoCrystalu

InnoCrystal www.innocrystal.com je futuristické soukromé inovační centrum, které bylo postaveno v obci Zlatníky – Hodkovice za účelem podpory malých i větších podnikatelů a jejich obchodního růstu.

S cílem podpory místních podnikatelů vzniká nově v prostorách InnoCrystal „coworkingové centrum“, kde si mohou lidé z okolí a nejenom ti, ekonomicky pronajmout reprezentativní prostory ke svému podnikání, ať již půjde o vlastní kancelář, nebo pouze o pracovní stůl na potřebný počet hodin v měsíci, či pronájem konferenčních prostor pro 4 až 200 lidí pro obchodní jednání a presentace.

Koncept „Coworkingového centra“ si lze nejlépe představit jako komfortní hotel pro začínající i zkušené podnikatele. Zájemce o prostory v Centru bude mí bezprostředně k dispozici moderně vybavenou kancelář, přístup k internetu, barevnou multifunkční tiskárnu, moderní presentační technologie včetně konferenčních telefonů, neomezený vstup a volné parkoviště. K dispozici je i jednoduše vybavená laboratoř s možností další výbavy. V případě potřeby je k dispozici zkušený mezinárodní manažerský tým (poradní sbor) s dlouhodobou zkušeností z nadnárodního businessu a podnikání a v neposlední řadě je možné zajistit i kompletní administrativní podporu. Centrum má veškeré potřebné vybavení pro Vaše podnikání, stačí jen přijít, připojit se na internet a začít pracovat v příjemném prostředí, aniž byste museli řešit administrativní a provozní záležitosti.

Náš program umožňuje flexibilní využití prostor dle vašich potřeb a jsme otevřeni všem oborům podnikání. Centrum je v neposlední řadě určeno lidem, kteří nechtějí pracovat pouze z domova, oceňují komfortní reprezentativní kancelář, a mají chuť se potkávat s novými lidmi/klienty, či podnikatelům, kteří ztrácejí čas a peníze s dojížděním do kanceláře v centru Prahy. Našim cílem je vytvořit inovativní ekosystém – místo, kde se budou propojovat myšlenky, lidé, firmy a rozmanité projekty a dojde k multiplikaci inovačního potenciálu a vzájemnému urychlení růstu.

Přijďte se k nám podívat, rádi Vás budovou provedeme a vše ukážeme. Najdete nás na ulici Inovační 122 ve Zlatníkách-Hodkovicích. Bližší informace či návštěvu je možno domluvit na emailu: info@innocrystal.com.